Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

A A A

Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców Powiatu Świebodzińskiego


Otwarcie nowych Biur Porad Obywatelskich w subregionie zielonogórskim

Już od czerwca szersze grono mieszkańców subregionu zielonogórskiego uzyska dostęp do bezpłatnego poradnictwa prawnego i obywatelskiego.

Dzięki współpracy Stowarzyszenia CIVIS SUM ze Starostwem Powiatowym w Świebodzinie w mieście powstanie mobilne Biuro Porad Obywatelskich.          

6 lipca na skwerze przy budynku Starostwa od godziny 11:00 rozpocznie się akcja promocyjna, podczas której nasi wolontariusze będą informować mieszkańców o możliwości skorzystania z bezpłatnych porad. Natomiast o godzinie 12:00 w Starostwie Powiatowym przedstawiciele Stowarzyszenia CIVIS SUM spotkają się z Panem Starostą. Nastąpi wówczas oficjalne otwarcie Mobilnego Biura Porad Obywatelskich oraz podpisanie porozumienia o współpracy.

Dyżur naszego prawnika będzie się odbywał w każdy poniedziałek w godzinach od 12:00 do 17:00. Pierwszy dyżur - już 6 lipca. Na porady obowiązują zapisy telefoniczne.

Porady z zakresu prawa pracy będą udzielane telefonicznie w każdy wtorek w godzinach od 16.00 do 18.00. Oprócz bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich można będzie uzyskać również pomoc asystenta obywatelskiego, który może towarzyszyć w załatwianiu spraw w urzędzie lub sądzie.

Zapewniamy również wsparcie psychologa oraz mediatora, który pomoże w polubownym rozwiązaniu konfliktów. Termin spotkań z prawnikiem, asystentem, psychologiem oraz mediatorem należy uzgadniać telefonicznie.

Numer telefonu 68 45 48 247

Miejsce i termin udzielania bezpłatnych porad prawnych:

Starostwo Powiatowe w Świebodzinie

ul. Kolejowa 2, 66-200 Świebodzin

budynek B, I piętro pok. 6

każdy poniedziałek w godzinach od 12.00 do 17.00

pierwszy dyżur odbędzie się 6 lipca 2015r.

Kalendarium


Dzisiaj jest: Środa
22 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Cecylia, Marek, Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.
Zodiak: Skorpion

Statystyki

Odsłon : 728370
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości